Aktualności

Chcesz zainwestować w odzież firmową? Podpowiemy, od czego zacząć!

nadruki firmowe na odzieży, odzież reklamowa producent, sitodruk

Spis treści:

W dzisiejszych czasach zaopatrzenie pracowników w odzież firmową bądź też reklamową stało się obowiązkiem każdej profesjonalnej firmy. Dbanie o marketing i rozpoznawalność marki to jeden z czołowych obowiązków rozwijającego się biznesu. Znakowanie odzieży logiem lub nazwą firmy pozwoli na poprawę lokalnego marketingu, przy okazji obdarowując swoich pracowników czymś wyjątkowym. Czy Twoja firma posiada znakowaną odzież reklamową? Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj, od czego należy zacząć. Producent odzieży reklamowej podpowie jak etapowo stworzyć oryginalne nadruki firmowe na ubraniach.

Polar, t-shirt czy bluza? Jaką część garderoby wybrać do znakowania odzieży?

Oferta odzieży reklamowej zawiera  w sobie wiele elementów garderoby, zarówno okrycia zwierzchnie, jak i dodatki w formie toreb czy czapek. Dlatego domyślamy się, że taka ilość asortymentu może powodować problem z dokonaniem wyboru. Co więc wybrać? Wszystko jest zależne od branży, którą zajmuję się firma, jeżeli twoi pracownicy większość czasu znajdują się w biurze lub przy komputerach to warto zastanowić się nad znakowanymi t-shirtami, lub wygodnymi bluzami. Natomiast w przypadku gdy zajmujesz się branżą budowlaną, bardziej przydadzą Ci się znakowane spodnie robocze czy ciepłe bluzy i polary. Producent odzieży roboczej firma Piasecki jest w stanie wykonać druk lub haft nawet na odzieży ostrzegawczej, roboczej czy specjalistycznej.

Z nami możesz oznakować elementy garderoby takie jak; polary, bluzki, bluzy, spodnie, torby, czapki, kurtki i koszulki. Znakowanie ubrań idealnie sprawdzi się w wielu branżach m.in.: budowlanych, usługowych, rzemieślniczych oraz sportowych.

Rozwijaj swoją firmę i podejmuj właściwe decyzje. Odzież reklamowa producent Piasecki — przyszłość Twojego biznesu, zadzwoń pod numer (+48) 41 376 24 93

Nadruki firmowe na odzieży — metody znakowania ubrań

Odzież reklamowa producent Piasecki proponuje swoim klientom dwie najtrwalsze i najpopularniejsze metody znakowania odzieży. Nadruki firmowe na odzieży są wykonywane metodą sitodruku oraz haftu komputerowego.

W sitodruku farba zostaje przeciskana przez matryce i odciskana za pomocą kalki. W taki sposób powstaje bezpośrednie odwzorowanie szablonu. Ta technika pozwala to na zachowanie wysokiej jakości odbitki i na żywsze kolory. Znakowanie jest odporne na spieranie, promieniowanie UV, kontakt z wodą oraz mechaniczne uszkodzenia.

Haft komputerowy charakteryzuje się odpornością i trwałością na ścieranie i odbarwianie. Kolory zachowują swoją trwałość przez bardzo długi czas. Haft jest bardzo dokładny oraz precyzyjny, dzięki czemu ubrania zyskują elegancji, a wysoka jakość nici powoduje, że nie ulegają one zmechaceniu lub przerwaniu.

To jaką metodę znakowania ubrań wybierzesz, zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych potrzeb i wymagań. Jeśli nie wiesz jaką metodę druku wybrać to zerknij na jeden z naszych artykułów : Nadruki firmowe na odzieży – jaką metodę znakowania wybrać?

Jakie nadruki firmowe na odzieży wybrać? Logo czy nazwa firmy?

Jakie nadruki firmowe na odzieży wybrać? Logo czy nazwa firmy?

Nasi klienci najdłużej zastanawiają się nad tym, jakie nadruki firmowe na odzieży wybrać i oczywiście jesteśmy w pełni wyrozumiali, ponieważ to właśnie one będą reprezentować firmę. Najpopularniejszym wzorem, który wybierają firmy, jest ich logo – unikatowe, rzucające się w oczy, charakterystyczne. Dzięki temu zapadnie ono w pamięć, będzie szerzyć wizerunek firmy, a przy okazji nie będzie przytłaczające. Równie częstym wyborem jest nazwa firmy, która wpływa pozytywnie na rozpoznawalność marki. Producent odzieży roboczej podpowiada, że warto również pomyśleć nad umieszczeniem numeru telefonu bądź charakterystycznego dla marki hasła. Nadruki firmowe na odzieży pozwalają na kreatywne zaprojektowanie wizerunku i mogą zmienić opinie publiczną na temat firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą lub zasięgnij naszej pomocy!

Odzież BHP oraz odzież reklamowa producent Firma Piasecki

Nasza firma oferuje nadruki wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do druku metodą haftu lub sitodruku. Dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom możemy wykonać większe, jak i mniejsze zlecenia. Nasze produkty wykonywane są ze sprawdzonych materiałów krajowych i zagranicznych posiadających certyfikaty jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego jesteśmy w ciągłym kontakcie ze zleceniodawcą i w pełnij skupiamy się na wykonywanym projekcie.

Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy również akcesoria ochrony osobistej, odzież i artykuły BHP oraz polary. Producent Piasecki kompleksowo wyposaży Twoich pracowników. Zadzwoń do nas (+48) 41 376 24 93

Największe zalety znakowania produktów – odzież reklamowa producent Piasecki

Obecnie standardem w wielu branżach jest odzież firmowa z logotypem firmy. Naniesienie loga firmy na odzież  sprawi, że zbudujesz bliższą więź pracowników z firmą i zwiększysz rozpoznawalność marki. Twoi pracownicy, nosząc jednolite ubrania ze znakowaniem firmy, będą pamiętać o wewnętrznych zasadach i wartościach, dzięki temu wzrośnie poczucie odpowiedzialności i spójność grupy. Dodatkowo obdarowanie pracowników dodatkowym elementem sprawi, że poczują się oni docenieni, a firma zyska na profesjonalizmie.

Spodobał Ci się artykuł? Sprawdź nasze pozostałe publikacje!

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!