Aktualności

Odzież dla każdej profesji – odzież robocza Busko

odzież dla medyków, gastronomii, spawaczy, budowlańców

Spis treści:

Pracownik gastronomii, personel medyczny, pracownik budowy, spawacz czy pilarz – każda profesja powinna posiadać dopasowaną odzież. Dzięki której pracownik będzie mógł bez przeszkód, a przede wszystkim bezpiecznie wykonywać swoją pracę – odzież robocza producenta Piasecki łączy w sobie wysoką funkcjonalność, desing, a co najważniejsze, wygodę oraz trwałe materiały. Dlatego przyjrzyjmy się bliżej temu, co znajdziemy w ofercie odzieży BHP Busko.

Odzież dla pracownika gastronomii

Wybierając wyposażenie dla pracowników kuchni, należy zwrócić uwagę na:

  • Jednolitość wzoru, dzięki czemu zarówno pracownik, jak i nasza firma będą prezentowali się znacznie bardziej profesjonalnie.
  • Wygodę – nie da się ukryć, praca w gastronomii nie jest najłatwiejsza, wygodny ubiór w stopniu znacznym ułatwia wiele godzin gotowania, obsługiwania klientów i sprzątania. Warto zaznaczyć, że każda bluza kucharska producenta Piasecki posiada kieszenie.
  • Higienę i bezpieczeństwo – ochrona pracownika przed poparzeniem oraz odpowiednia higiena i artykuły czystości stanowią podstawy porządku w miejscu pracy

Wyposażenie dla personelu oraz odzież dla kucharzy i kelnerów znajdziesz w ofercie producenta odzieży roboczej Piasecki. Oferta obejmuje bluzy kucharskie, spodnie, czapki, czepki oraz fartuchy i zapaski – znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia personelu gastronomii.

Odzież dla personelu szpitalnego i medycznego – producent odzieży roboczej Piasecki

Praca w służbie zdrowia wiąże się z szeregiem zagrożeń oraz ścisłym dress codem, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór ubrań. Odzież medyczna musi być dostosowana do wyszczególnionych zagrożeń oraz posiadać funkcjonalności potrzebne w specyfikacji wykonywanej pracy. Odzież ochronna dla personelu medycznego musi zabezpieczać pracowników przed przenikaniem szkodliwych dla zdrowia czynników biologicznych i ich osadzaniu na skórze. Drugą bardzo istotną kwestią jest wygoda i komfort użytkowania.

Producent odzieży roboczej Piasecki posiada w swojej ofercie uniwersalną odzież ochronna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Warto zwrócić szczególną uwagę na buty wykonane ze skóry naturalnej, posiadające podeszwę antypoślizgową i wkładki korkowo-gumowe z pełnym profilem ortopedycznym. Często w ośrodkach zdrowia oraz szpitalach możemy zaobserwować personel medyczny poruszający się w drewniakach – pantoflach zdrowotnych z drewnianym spodem.  Są nie tylko trwałe, ale zapewniają również wysoką wygodę i komfort użytkowania przez cały dzień. Wśród asortymentu odzieży medycznej posiadamy również ochronną bluzę z długim rękawem, która idealnie sprawdzi się zarówno w branży medycznej, chemicznej, jak i kosmetycznej. Kombinezon ochronny P-001 wyprodukowany z polipropylenu, który posiada certyfikat Oeko – Tex zapobiegnie powierzchniowemu kontaktowi mikroorganizmów znajdujących się we krwi i innych płynach ustrojowych pacjentów ze skóra personelu. Producent odzieży medycznej Piasecki zapewnia również dostęp do gotowych kompletów medycznych, fartuchów lekarskich oraz spodni i bluz ochronnych.

Wyposażenie pracownika budowlanego — odzież robocza oraz odzież BHP Busko

Odzież robocza zastępuje osobiste ubranie pracownika. Natomiast odzież ochronna ma za zadanie całkowitą bądź częściową eliminację zagrożeń wynikających z wykonywania określonych zawodów. Odzież BHP Busko spełnia to zadanie. W budownictwie pracownik często jest narażony na urazy fizyczne – dlatego warto jest zadbać o wyposażenie wysokiej jakości, oraz od sprawdzonego producenta. Co wchodzi w skład odzieży roboczej dla pracowników budowlanych? Na pewno jest to kask lub hełm, który będzie stanowił ochronę głowy. Podstawą są również spodnie oraz bluza robocza z dużą ilością kieszeni, elementami odblaskowymi oraz trwałym materiałem.

Jedną z najważniejszych części garderoby każdego pracownika budowlanego są buty chroniące przed ewentualnymi urazami. Jak w każdym poprzednim przypadku tu znowu liczy się zarówno funkcjonalność, jak i wygoda. Pracownik fabryki produkcyjnej potrzebuje butów wygodnych, trwałych. Z kolei osoby wykonujące zawód spawacza powinny posiadać buty ognioodporne. Producent odzieży roboczej Piasecki ma swojej ofercie te i wiele innych modeli umożliwiających prawidłową ochronę kończyn, sprawdź: Obuwie robocze

Warto również pamiętać o rękawicach ochronnych – jedne z podstawowych akcesoriów ochrony osobistej, chronią nie tylko przed różnego rodzaju skaleczeniami, ale i poparzeniami. W naszej ofercie znajdują się zarówno rękawice powlekane, rękawice wzmacniane skórą oraz specjalistyczne rękawice spawalnicze.

Odzież robocza dla spawacza oraz pilarza — producent odzieży roboczej Piasecki

Odzież ochronna dla spawacza to najczęściej ubrania bądź kombinezony uszyte z tkanin impregnowanych przeciw palnie, odpornych  na działanie drobnych rozprysków metalu. Producent odzieży roboczej Piasecki posiada w swoim asortymencie skórzane spodnie i kurtki spawalnicze oraz również skórzane fartuchy, kaptury i rękawy dla spawacza.

Pilarz jako osoba odpowiedzialna za ścinanie drzew musi dobrać ubiór tak, aby zabezpieczyć ciało przed przecięciami czy różnego rodzaju skaleczeniami – w tym przypadku świetnie sprawdzi się Ubranie dla pilarza DRWAL, które zawiera w sobie kombinezon ochronny oraz rozpinaną kurtkę. Warto również zwrócić uwagę na nogawice dla pilarza zabezpieczane paskiem. To wygodne, ale i trwałe elementy garderoby, które ułatwią pracę w zawodzie pilarza.

Odzież robocza dla pilarza z wysoko gatunkowych materiałów dostępna jest w ofercie Firmy Piasecki. Zadzwoń do nas i zapytaj o interesujący cię produkt: +48 41 376 24 93

Odzież robocza z własnym nadrukiem — odzież reklamowa producent Piasecki

Korzyści wynikające z posiadania własnych nadruków na odzieży roboczej jest kilka. Zaczynając od aury profesjonalizmu, którą zapewne docenią klienci, przez reklamę, a kończąc na budowaniu poczucia integralności między pracownikami. Nadruki firmowe na odzieży to jeden z najpopularniejszych sposobów na fizyczną reklamę – są funkcjonalne, przyciągają wzrok i zwiększają rozpoznawalność marki. Odzież reklamowa producent Piasecki oferuje swoim klientom dwa sposoby znakowania odzieży:

Haft komputerowy

Haft komputerowy pozwala na wykonanie logotypu bądź nazwy firmy w sposób schludny i estetyczny, a jednocześnie trwały. Nici wykorzystywane do haftu nie przerywają się, nie tracą koloru i nie ulegają mechaceniu. Haft wykonywany jest bezpośrednio na ubraniach, przy użyciu precyzyjnych maszyn haftujących.

Sitodruk

Charakterystyczną cechą sitodruku, oferowanego przez odzież reklamową firmy Piasecki, jest wysoka odporność na spieranie, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Firma zapewnia także zachowanie najwyższych efektów wizualnych. Dzięki uniwersalności tej metody logo firmy można umieścić nawet na kamizelce odblaskowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nadrukach firmowych i odzieży reklamowej producenta Piasecki to sprawdź nasze ostatnie artykuły:

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!