Aktualności

Odzież reklamowa – promocja Twoich produktów i usług. Sprawdź!

odzież reklamowa producent Firma piasecki

Spis treści:

Niezależnie od branży trzeba dbać o dobrą reklamę, by nadążać za konkurencją. Firma powinna być atrakcyjna w oczach klientów, a na jej wizerunek wpływa odzież reklamowa, która może być jednocześnie odzieżą roboczą pracowników albo elementem promocji danej działalności. Poznaj możliwości, jakie masz do wyboru i wybierz najlepsze dla swojej firmy.

Jak odzież reklamowa pomaga w reklamie?

Uczestnicząc w targach branżowych, można zaprezentować swoje usługi i przyciągnąć klientów. Warto tu postawić na odzież reklamową producent Piasecki. Na odzieży roboczej takiej jak t-shirty czy czapki z daszkiem, ale i polary, kamizelki, kurtki, bluzy czy nawet torby mogą być wykonane emblematy z logotypem firmy. Nadruki firmowe na odzieży powinny zwracać na siebie uwagę, dlatego ważny jest odpowiedni wzór, ale i dobór kolorów. Logo jest niezwykle przydatnym elementem identyfikacji wizualnej i powinno być dopasowane do nazwy firmy albo budzić skojarzenia z branżą. W ten sposób tworzy się spójny i łatwy do zapamiętania przekaz reklamowy. T-shirty czy czapeczki, które mają na sobie pracownicy na targach branżowych, mogą być również oferowane potencjalnym klientom w ramach quizów, gier czy zabaw albo loterii fantowej na takim evencie. Oczywiście można dołączać je do zakupionych produktów czy przy podpisaniu umowy.

Odzież reklamowa producent Piasecki może być wykorzystywana zarówno w codziennej pracy, jak i po godzinach. Może być wykonana z naturalnych materiałów takich jak len czy bawełna, jak również syntetycznych, np. softshellu czy polaru. Nadruki firmowe na odzieży są najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość. Nie płowieją, a tkaniny się nie mechacą.     

Odzież reklamowa producenta Piasecki – nadruki firmowe wykonywane sprawdzonymi technikami

Wystarczy przesłać szablon, wykonać projekt, wybrać produkty i materiały, by firma wykonująca nadruki firmowe na odzieży przygotowała odzież reklamową. Emblematy mogą być naniesione na tkaniny metodą sitodruku albo haftu komputerowego. Warto dowiedzieć się więcej na temat każdej z tych metod, by wybrać optymalną. Otóż w przypadku haftu komputerowego wykorzystuje się nici, a także specjalistyczny sprzęt, czyli wieloigłowe maszyny. Są to urządzenia, którymi za pomocą specjalistycznych programów można sterować z poziomu komputera w celu przesyłania danych czy edycji wzorów. Prędkość szycia jest nieporównywalna z pracą ręczną i wynosi np. 1000 ściegów/minutę. Zaleca się, aby za pomocą haftu komputerowego koniecznie zdobić polary – Producent Piasecki wykonuje jednak tego rodzaju naszycia także na innych materiałach. Haft jest lekko wypukły, co sprawia, że logotyp prezentuje się niezwykle elegancko, a metoda nadruku gwarantuje idealną powtarzalność, bez błędów.

Co to sitodruk i jak działa?

Sitodruk to także metoda, dzięki której można wykonać trwałe nadruki firmowe na odzieży. Przygotowuje się grafikę nałożoną na drobną siatkę. Farba jest przeciskana przez wcześniej wykonaną matrycę i w ten sposób powielany jest obrazek na materiale. Oczywiście to w dużym skrócie, gdyż jest to dość skomplikowany proces, wymagający wyodrębnienia kolorów, przygotowania klisz i naświetlania sit. Przygotowane sito mocuje się na ramieniu karuzeli automatycznej.

Rakiel rozprowadza farbę na powierzchni znakowanego materiału, a ten przechodzi przez kolejne stacje, również te suszące. W ten sposób powstaje trwały wzór. Jednak jego trwałość uzależniona jest od odpowiedniej pielęgnacji odzieży reklamowej. Trzeba pamiętać, że koszulki i inne elementy znakowane metodą sitodruku należy prać w temperaturze maksymalnie 40 stopni i prasować na lewej stronie. Nie można stosować mocnej chemii i nie należy przekraczać podczas prania 600 obrotów na minutę.         

Nadruki firmowe na odzieży oferta Piasecki

Odzież reklamowa producent Piasecki – odkryj nowe źródło reklamy

Niezależnie od tego czy wybierasz znakowane polary producenta Piasecki, czy koszulki, możesz skutecznie wypromować swoje usługi. Poza nazwą firmy możesz umieścić na szablonie numer telefonu. Dzięki temu pracownicy, np. firmy budowlanej, będą żywą reklamą usług, a każdy, kto będzie chciał z nich skorzystać, zapisze widoczny na odzieży numer. Możesz na niej umieścić także chwytliwe hasło reklamowe, które będzie zapadało w pamięć. Zawsze dostępne jest też kompleksowe doradztwo, w końcu firma wykonała już niejedno zlecenie i jest w stanie doradzić optymalne rozwiązanie czy też korektę przesłanego projektu, by odzież reklamowa prezentowała się jak najlepiej. Jest to świetny sposób na promocję nowej firmy, która dopiero zdobywa swoich klientów.                              

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!