Aktualności

Sezonowe bluzy polarowe – odzież ostrzegawcza

Sezonowe bluzy polarowe - odzież ostrzegawcza od producenta

Spis treści:

Odzież robocza i reklamowa, w tym sezonowe bluzy polarowe, zapewnią pracownikowi odpowiedni komfort pracy, a także staną się wizytówką każdej firmy. Warto postawić na modele funkcjonalne i najwyższej jakości.

Dobranie odzieży dla pracowników to ważne zadanie dla każdego przedsiębiorcy. Ubranie dla zatrudnionych osób powinno być mądrze dobrane do rodzaju wykonanej pracy i wymogów bezpieczeństwa, które jej dotyczą.. Tym samym kluczowe jest spełnianie kilku bardzo ważnych kryteriów, do których można zaliczyć bezpieczeństwo, a także komfort pracownika.  

Odzież robocza – na co zwrócić uwagę? 

W zależności od wykonywanej pracy odzież dla pracownika musi stanowić ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a także zwiększać widoczność przy pracy. To ostatnie jest szczególnie ważne, gdy praca jest wykonywana na zewnątrz. Z tego powodu im lepsze surowce, z których uszyte jest ubranie, tym większa codzienna wygoda pracownika i jego bezpieczeństwo przy pracy. W naszej firmie szyjemy z  surowców najwyższej jakości krajowych oraz importowych, które posiadają certyfikaty najwyższej jakości. Dzięki temu ubrania są trwałe, spełniają swoje funkcje, a także zapewniają pracownikom komfort cieplny w czasie wykonywania pracy. 

Rodzaj odzieży 

W naszej ofercie znajduje się odzież robocza, ostrzegawcza, reklamowa. Oferta jest podzielona na konkretne części garderoby, a także ich funkcje, czy branże, dla których jest przeznaczona. Prócz tego dostępne są także różnego rodzaju akcesoria. Dzięki temu z łatwością można znaleźć odzież dla wybranej branży i dopasować ją do potrzeb firmy, jak i pracowników. 

Wzmocnienia 

Odzież robocza powinna cechować się trwałością oraz możliwością łatwego dostosowania jej do potrzeb pracownika. Tym samym często zostaje ona wzmocniona na karku, barkach, łokciach, kolanach – miejscach, które często się przecierają bądź ulegają uszkodzeniu. Co więcej, wiele ubrań roboczych zapewnia dodatkową regulację ich wymiarów poprzez zastosowanie gumek. Dzięki temu pracownik może dostosować je jeszcze lepiej do siebie. 

Funkcja reklamowa 

Odzież robocza wpływa na wizerunek i odbiór firmy, dlatego prócz wszystkich wymienionych tutaj punktów, warto zwrócić uwagę na jej personalizację. W tym celu można wykonać nadruki firmowe, czyli logotypy metodą hafu bądź sitodruku. To sprawi, że pracownicy zyskają spójną garderobę do pracy, która jednocześnie będzie reklamą firmy. Nasza firma ma w swojej ofercie odzież reklamową dostosowaną do różnych branż. Począwszy od polarów, koszulek, a skończywszy na drobniejszych akcesoriach jak czapki, czy materiałowe torby. 

Bluzy polarowe producent Piasecki

Czy warto wyposażyć pracowników w polary robocze?

Bluza polarowa jest jednym z częściej wybieranych elementów garderoby dla pracowników. W naszej ofercie znajdują się bluzy polarowe dostosowane do różnorodnych rodzajów prac, które doskonale chronią przed zimnem i zapewniają zwiększoną widoczność. Wśród nich jest bluza polarowa ostrzegawcza w odcieniach żołtego fluo bądź pomarańczowego fluo. Ma ona dwie wygodne kieszenie na zamek błyskawiczny oraz taśmy odblaskowe.

Popularnym modelem jest także bluza polarowa z odpinanym kapturem i specjalnymi wzmocnieniami, która w dolnej części posiada wygodną regulacje na gumie ze stoperami. W ofercie dostępna jest również bluza polarowa ze wzmocnieniami z tkaniny wodoodpornej. Wszystkie bluzy polarowe mają bardzo dobre właściwości cieplne.

Warto dokładnie zapoznać się z naszą ofertą, by wybrać najwyższej jakości odzież, idealną dla pracowników. Wybór jest ogromny i podzielony na branże, elementy garderoby, oraz ich funkcje, dzięki czemu poruszanie się po stronie będzie jeszcze łatwiejsze. Odzież roboczą można także spersonalizować i dodać na niej logotyp bądź nadruk firmowy, dzięki czemu spełni także funkcję reklamową. Sprawdź naszą ofertę! 

Sprawdź również nasze pozostałe artykuły:

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!