Aktualności

Odzież robocza na lato – jak wyposażyć pracownika?

producent odzieży roboczej, odzież bhp busko, akcesoria ochrony osobistej

Spis treści:

Lato, mimo wielu swoich niewątpliwych uroków, takich jak piękna pogoda, wakacyjne wyjazdy i dłuższe dni, w wielu zakładach pracy jest zmorą. Niedogodnością jest oczywiście zbyt wysoka temperatura, niezależnie, czy pracuje się na świeżym powietrzu, czy też w pomieszczeniu. W takich warunkach ważną rolę odgrywa odpowiednia odzież robocza i akcesoria ochrony osobistej, które zarówno chronią przed zagrożeniami, które mogą pojawić się podczas wykonywania pracy, ale też będą odpowiednio lekkie i przewiewne, by zmaksymalizować komfort pracowników.

Producent odzieży roboczej – odpowiednie obuwie robocze

W zwykłych roboczych butach stopy są niezwykle narażone na przegrzanie, a skóra nie może swobodnie oddychać w parne dni. Dlatego warto zainwestować w przewiewne, lżejsze obuwie na okres letni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór modeli wykonanych z wysokiej jakości materiałów, jak i szeroki zakres rozmiarów. Proponujemy kroje damskie, męskie, a także uniwersalne.

W zależności od typu, obuwie posiada różne parametry. Sandały robocze są odporne na wysokie temperatury (do 120 stopni Celsjusza) lub zgniecenia, z olejoodporną podeszwą oraz spełnionymi normami (np. EN20345 oraz EN20344). Dostępne są też modele wykonane z naturalnej skóry, z przewiewną siateczką. Producent odzieży roboczej Piasecki wie, że korzystny dla pracownika wyższy komfort pracy przekłada się na wyższą wydajność, co jest z kolei niewątpliwą zaletą dla jego pracodawcy. Solidne obuwie pracownicze ze względu na jego trwałość i jakość wykonania jest też inwestycją na lata. Zapewnia odpowiedni stosunek komfortu do bezpieczeństwa pracy bez narażania zdrowia pracownika.

odzież robocza oraz odzież BHP Busko

Akcesoria ochrony osobistej – czego użyć?

Podczas pracy niezbędna jest ochrona najbardziej wrażliwych stref ludzkiego ciała, takich jak na przykład głowa czy oczy. Urazy tych okolic mogą być groźne dla zdrowia lub nawet życia, dlatego sprawdzone akcesoria ochrony osobistej są nieocenioną pomocą podczas wszelkich robót budowlanych i nie tylko. Hełm ochronny zapobiega mechanicznym urazom głowy, ale może też pełnić rolę izolatora prądu stałego jak i zmiennego. Dla zachowania poprawnego słyszenia warto używać nauszników lub wkładek przeciwhałasowych. Oferujemy także maski i półmaski przeciwpyłowe i filtrujące, nieprzepuszczalne dla pyłów, gazów i ich oparów. Ochronę wzroku zapewnią odpowiednio dobrane gogle, osłony, czy okulary ochronne. Wszystkie oferowane akcesoria ochrony osobistej posiadają oczywiście odpowiednie certyfikaty.

Odzież robocza i nadruki firmowe na odzieży? To możliwe!

Nadruki firmowe na odzieży reklamują firmę i zwiększają zaufanie społeczności. Większa liczba osób zaznajomionych z danym biznesem przełoży się w przyszłości na większą liczbę dostępnych zleceń. Nadruki sprawiają też, że promowana przez nie firma jest bardziej profesjonalna, a jej pracownicy zaczynają się wyróżniać, czyniąc firmę bardziej widoczną i przystępną. Na odzież roboczą nanieść można nie tylko dowolnych rozmiarów logo firmy, ale też dane kontaktowe (na przykład numer telefonu) czy hasło reklamowe. Jednorodny ubiór zwiększy ponadto poczucie jedności i integracji wśród pracowników, podnosząc morale i czyniąc atmosferę w miejscu pracy bardziej pozytywną.

Jaki sposób znakowania wybrać? Nadruki firmowe na odzieży

Wykonane przez nas nadruki charakteryzują się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Sprzedając nasze produkty tylko firmom, oferujemy wysoką jakość w hurtowych cenach. Znakujemy wiele rodzajów odzieży, od T-shirtów i koszulek polo zaczynając, przez bluzy, polary, kurtki i softshelle, na spodniach, czapkach i torbach kończąc. Proponujemy dwie metody naniesienia nadruku na odzież.

Pierwszą z nich jest haft komputerowy, którego precyzja pozwala na wykonanie nawet najtrudniejszych wzorów, a wykorzystywane nici nie ulegają mechaceniu ani nie pękają. Sposób ten świetnie sprawdza się na przykład na koszulkach polo. Odzież będzie prezentowała się schludnie przez długi czas, stanowiąc przy tym ciekawą wizytówkę firmy. Kolejną metodą, która pozwala umieścić nadruki firmowe na odzieży jest sitodruk. Uzyskane tym sposobem wzory mają nasycone kolory odporne na światło słoneczne i pranie oraz na uszkodzenia mechaniczne. Jest to dobry sposób na znakowanie zarówno materiałów naturalnych, takich jak bawełna czy sztucznych jak poliester lub akryl. Warto zastosować sitodruk na odzieży odblaskowej oraz na bluzach. Zachęcamy do kontaktu w celu dokładnej analizy potrzeb firmy i doboru najodpowiedniejszego sposobu oznakowania odzieży, by umożliwiła ona długotrwałą i skuteczną promocję firmy, ciesząc oko starannością i jakością wykonania.

Producent odzieży roboczej – Firma Piasecki

Możliwości zaopatrzenia się w ubrania robocze spełniające warunki najwyższej jakości dostarcza producent odzieży roboczej, firma Piasecki. Na naszej stronie, w zakładce Ochrona BHP, znaleźć można szeroką ofertę niezbędnych produktów, takich jak koszulki, osłaniające od ostrego słońca czapki z daszkiem, czy sięgające kolan spodenki. Znaleźć tam można różnorodną odzież do pracy nie tylko na lato: od odzieży roboczej, przez odzież dla gastronomii, po tę medyczną.

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!