Aktualności

Ubrania dla pracowników — Sprawdź jak wykorzystać je do promocji twojej firmy

Ubrania reklamowe dla pracowników

W wielu obszarach zawodowych pracownicy muszą mieć zapewnione odpowiednie ubranie — odzież roboczą oraz akcesoria BHP chroniące ich przed zagrożeniami wynikającymi z wykonywanych działań. Każdy pracownik bez wyjątku musi mieć do niej dostęp. Ta odpowiedzialność spoczywa na właścicielach firm, którzy jednocześnie nie powinni zapominać o promocji i marketingu firmy. Jak wykorzystać odzież roboczą do poprawy wizerunku firmy? Odpowiedzią są nadruki firmowe na odzieży! Sprawdź jakie zalety za tym idą i co możesz wykonać.

Odzież robocza producent Piasecki — czy może też stanowić odzież reklamową?

Odzież robocza używana jest na wielu stanowiskach pracy i dopasowana do wykonywania określonych zadań. To przepisy BHP określają, kiedy jest ona wymagana, a rolą pracodawcy jest ją zapewnić. Najczęściej obowiązek noszenia odzieży roboczej odnosi się do stanowisk pracy przy różnych maszynach, urządzeniach oraz na placu budowy. Zalicza się do niej obuwie, okulary, czapki, kamizelki, rękawiczki, okulary itd. Odzież robocza to jednak nie tylko wysokiej jakości ochrona dla pracownika, to też świetny materiał na reklamę!  Warto to wykorzystać – producent odzieży roboczej firma Piasecki wykona nadruki firmowe na odzieży  także na elementach odblaskowych, co zapewnia nowe możliwości dla branży budowlanej. Nadruki na odzieży BHP to wygoda, bezpieczeństwo oraz środek na reklamę.

Ubrania robocze z logo firmy i nie tylko! Odzież reklamowa producent Piasecki

Na odzieży roboczej można wykonać różne nadruki, podkreślając wizerunek firmy: logo, nazwę firmy, hasło reklamowe, dane adresowe, numer telefonu, mail itp. Oczywiście, rozplanowanie nadruków trzeba przemyśleć, wykorzystując odpowiednią ilość miejsca, ale nie przesadzając, “upychając” zbyt dużo komunikatów. Czasem jak jest ich zbyt dużo, zaciera się to, co najważniejsze, czyli siła przekazu. Zamiast tego lepiej postawić na najważniejsze informacje, mając pewność, że do klientów i innych odbiorców one docierają. Jeśli nie wiesz jakie elementy najlepiej zastosować zawsze służymy fachowym doradztwem, nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zaobserwować najskuteczniejsze działania, które chętnie przełożymy na pomoc naszym klientom.

Sposoby wykonania nadruków firmowych na odzieży reklamowej — jakie wyróżniamy?

Mając już wybrany rodzaj informacji, jakie chcemy umieścić na konkretnych ubraniach roboczych, możemy przystąpić do działania, wybierając sposób wykonania wydruku. Co wyróżniamy?

Jaką metodą wykonuje się nadruki na odzieży?


Sitodruk (określany też jako druk sitowy) to technika świetnie sprawdzająca się do zadrukowywania dużych powierzchni. Za sprawą sita można stworzyć praktycznie każdy wzór i łatwe przeniesienie go na wybrany materiał drukarski. Dzięki temu, że oczka w siatce do druku nie są zbyt duże, możliwe jest bardzo precyzyjne przepuszczenie farby, co zapewnia zachowanie odbitki najwyższej jakości. 
Nadruki firmowe na odzieży wytworzone z pomocą sitodruku cechują się bardzo dużą trwałością, dzięki czemu nie są podatne na zniszczenie i spieranie. Niestraszne im też trudne warunki atmosferyczne — promieniowanie UV czy wpływ wody, co tym bardziej udowadnia, jak to doskonałe rozwiązanie w zakresie nadruków na odzież roboczą.

Haft komputerowy wywodzi się od haftu ręcznego, który był stosowany kilkanaście lat temu. Mimo swoim mocnych stron został zastąpiony przez nowocześniejszy rodzaj haftu, jaki zapewnia niezwykłą precyzję i jakość wykonania nadruków. Zalety haftu komputerowego są nie do przecenienia. Jest on niezwykle trwały i praktycznie niezniszczalny, elegancko się prezentuje, za co odpowiada duży wybór nici – od klasycznych po błyszczące, neonowe, a nawet wypukłe 3D.  Może występować nawet w 16 pełnych kolorach. Co równie istotne – jest atrakcyjny cenowo.

Odzież reklamowa producent Piasecki – wyjątkowe nadruki firmowe na odzieży

Ubrania dla pracowników powinny być w pierwszej kolejności wygodne, funkcjonalne, zapewniające bezpieczeństwo i dopasowane do rodzaju wykonywanej pracy, z drugiej  warto wykorzystać ich powierzchnię, by promować swoje usługi. Dzięki nadrukom to możliwe! Warto skorzystać z oferty odzieży reklamowej producenta Piasecki, zyskując jakościową odzież roboczą i ochronną z doskonale wykonanymi nadrukami. Jako producent odzieży roboczej zapewniamy szybką obsługę zamówień, świetne materiały, bogatą ofertę rozwiązań i super kontakt z klientem. Zapraszamy do kontaktu!

Spodobał Ci się artykuł? Sprawdź nasze pozostałe publikacje!

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!