Aktualności

Odzież reklamowa z unikatowym nadrukiem? Firma Piasecki wykona ją dla Twojej firmy!

metoda sitodruku na nadruki firmowe do odzieży

Znakowanie odzieży logiem firmy lub jej nazwą stało się dziś swego rodzaju normą, standardem. Jaką metodę nadruku wybrać? Czy warto korzystać z takiej formy reklamy? Producent odzieży reklamowej Piasecki wykonuje najwyższej jakości nadruki, które pozwolą na wykreowanie nowego, lepszego wizerunku Twojej działalności. Dzięki personalizacji ubrań roboczych, BHP czy nawet odzieży ochronnej zyskasz rozpoznawalność marki i poczucie przynależność do zespołu przez Twoich pracowników.

Jaka odzież reklamowa jest dostępna w asortymencie?

Dzięki różnym możliwością wykonania nadruku na odzieży grafikę można wykonać na dowolnym elemencie garderoby. Odzież reklamowa producent Piasecki ma w swojej ofercie zarówno odzież wierzchnią, jak i akcesoria. Wybór miejsca na reklamę powinien być uzależniony od profilu Twojej firmy i zadań pracowników.

Jeśli więc Twoja firma opiera się o działalność głównie biurową, a kontakt z klientem ogranicza się do rozmów telefonicznych lub sporadycznych spotkań biznesowych – wtedy warto umieścić logo firmy na bawełnianych koszulkach, ekologicznych torbach na zakupy lub wygodnych i ciepłych bluzach. Kierujmy się zdrowym rozsądkiem i tym, z czego najbardziej ucieszą się nasi pracownicy. Staną się oni bowiem żywą reklamą. Do logo firmy i jej nazwy można dodać hasło przewodnie. Coś, co będzie się kojarzyło z marką i wyróżniało ją na tle konkurencji.

Inaczej ma się sprawa, gdy kupujemy ubrania reklamowe dla pracowników fizycznych. Ci często pracują w zmiennych warunkach pogodowych – przykładem niech będą zespoły pracowników budowlanych. W takim wypadku należy zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. Firma Piasecki wykonuje nadruki również na odzieży ochronnej i roboczej. Dlatego nie jest problemem umieszczenie logo firmy na spodniach, kurtkach lub grubych polarach.

Nadruki firmowe na odzieży wykonywane haftem komputerowym, odznaczają się niezwykłą trwałością. Dlatego z powodzeniem wykorzystywane są do logowania ubrań ochronnych. Nici, z których stworzony jest haft, są w pełni ognioodporne. Odzież reklamowa Piasecki sprawdzi się w ekstremalnych warunkach – nawet u pracowników Straży Pożarnej.

Nadruki firmowe na odzieży – Jaki nadruk wybrać?

Producent odzieży roboczej oferuje dwie metody nanoszenia nadruku na odzież. Obie bardzo precyzyjne i trwałe. Wybór powinien więc zależeć od efektu, na jakim nam zależy, a także rodzaju odzieży.

Trwała metoda haftu komputerowego

Firma Piasecki do tworzenia nadruków firmowych na odzieży używa niezwykle precyzyjnej metody, jaką jest haft komputerowy. A więc w procesie twórczym, produkcyjnym nie biorą udziału bezpośrednio ludzie, a maszyny. Skutkuje to idealnym, precyzyjnym wykonaniem, w pełni powtarzalnym. Wizualnie przypomina on ręczny haft, który zawsze robi dobre wrażenie. Nadruki firmowe na odzieży wykonane haftem komputerowy wyróżnia się wytrzymałością na czynniki zewnętrzne, wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wybór tego rodzaju ozdoby, jest swego rodzaju gwarancją jakości na lata – nie tylko ze względu na trwałość materiału, ale i jego odporność na zmiany. Kolor nici pozostaje taki sam, nawet po wielu praniach. Dzięki temu, że to komputer tworzy haft, możemy być spokojni o detale. Możemy bowiem zdecydować się na łagodne przejścia kolorów, albo metaliczne wykończenie. Co istotne – nawet skomplikowany wzór może zostać zrealizowany za pomocą tej metody! Będzie to świetny wybór dla wszystkich osób, które szukają sposobu na zadrukowanie grubych materiałów – polarów, grubych bluz czy spodni.

Nadruk wykonany metodą sitodruku – nadruki firmowe na odzieży

W jaki sposób powstaje nadruk metodą sitodruku? Gotowy szablon przykłada się do siatki, a następnie zasłania się poszczególne oczka. Przez pozostawione niezasłonięte oczka przepuszcza się farby, które tworzą grafikę na materiale. Ostatnim procesem jest pozostawienie farb do wyschnięcia. Najczęściej do utwardzenia używa się specjalnych lamp. Taka metoda jest świetna do tworzenia większych grafik, reklamowych haseł na cieńszych materiałach. Sitodruk idealnie wygląda na bawełnianych koszulkach, wspomnianych torbach materiałowych, czy różnych akcesoriach. Dzięki wysokiej jakości farbom, których używa firma Piasecki, gotowy produkt jest odporny na ścieranie się nadruku, blaknięcie kolorów, pękanie grafiki i częste pranie. Największą zaletą sitodruku jest możliwość mieszania farb, a co za tym idzie – dowolność w wyborze odcieni. Kolory mogą być bardzo żywe, nasycone lub wręcz odwrotnie – pastelowe.

Polary producent Piasecki – wygodna odzież dla pracownika.

Polary producent Firma Piasecki, to odzież przynosząca same korzyści. Pracownicy, a już zwłaszcza pracownicy fizyczni doceniają zalety bluz polarowych. Nie tylko dobrze chronią przed zimnem, są uzupełnieniem garderoby wierzchniej, ale także cenią je za wygodę, którą dają. Polary producent Piasecki ma w swojej ofercie zarówno klasyczne bluzy polarowe, jak i bezrękawniki, polary ochronne z odblaskami, w intensywnych kolorach. Wszystkie polary wykonane są z oddychającego poliestru. Dzięki temu nawet podczas intensywnej pracy, a co za tym idzie – dużej potliwości ciała, materiał pozostaje suchy, a nasze ciało zabezpieczone.

Dla pracowników, którzy potrzebują większego bezpieczeństwa, niektóre polary zostały wzmocnione w newralgicznych miejscach, czyli na łokciach. W ten sposób jesteśmy dodatkowo zabezpieczeni przed otarciami czy urazami. Odblaski na niektórych modelach mogą być bardzo przydatne w prywatnym życiu codziennym. Polary producent Piasecki, posiadające odblaski sprawdzą się na wieczornym joggingu, pracy w ogródku, jeździe na rowerze czy wycieczce do lasu. Czy warto więc zainwestować w taką reklamę? Oczywiście! Twój pracownik będzie zadowolony, że o niego zadbałeś. Najlepszym sposobem nadrukowania logo będzie w tym wypadku haft komputerowy

Dlaczego warto reklamować swoją firmę na ubraniach? Odzież reklamowa producent Piasecki

Jest kilka zalet stosowania tego rodzaju reklamy – uzależnione są one od miejsca pracy. Często odzież reklamowa stosowana jest w celu identyfikacji marki. W sklepach, perfumeriach i drogeriach nadruki firmowe na odzieży pomagają klientowi w zlokalizowaniu obsługi sklepu. Pracownicy tym samym czują większą wspólnotę. Jeśli odda się do użytku pracowników odzież reklamową, tym samym znika problem nierówności – każdy pracownik otrzymuje identyczny komplet ubrań. Czy tym samym może wzrosnąć wydajność pracy? Być może. Na pewno jednak na takim działaniu zyskają relacje międzyludzkie.

Pracownik, który otrzymuje pakiet ubrań reklamowych, czuje się doceniony, bardziej zaopiekowany, odczuwa większą przynależność do wspólnoty. W dodatku jeśli zainwestujemy w dobrej jakości odzież, możemy być pewni, że nasz pracownik będzie używał jej także prywatnie. Czy to dobrze? Oczywiście! Dzięki temu mamy pewność, że inni nas zauważą i zaczną kojarzyć markę pozytywnie.

Spodobał Ci się artykuł? Sprawdź nasze pozostałe publikacje!

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!