Aktualności

Zaopatrz swoją firmę w artykuły i odzież BHP Busko-Zdrój

akcesoria ochrony bhp

Spis treści:

Spawacz, mechanik, pielęgniarka, kucharz czy kelnerka – wszystkie te stanowiska są narażone na różnego rodzaju czynniki zagrażające zdrowiu. Jak widzimy, zróżnicowanie tych zawodów jest dowodem, że niebezpieczeństwa w pracy są niezależne od rodzaju wykonywanych obowiązków. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby każdy pracownik został wyposażony przez firmę w akcesoria oraz odzież BHP. O jakości firmy świadczy między innymi dbałość o bezpieczeństwo jej pracowników, co więc będzie potrzebne do prawidłowej ochrony? Jako producent odzieży roboczej doradzimy jaki asortyment wybrać lub wedle życzenia wykonamy znakowanie logotypem klienta.

Odzież BHP Busko – dlaczego warto w nią zainwestować?

Odzież dedykowana dla poszczególnych grup pracowników ma za zadanie ochronić przed ewentualnym wypadkiem przy pracy. Podjęcie inwestycji w bezpieczeństwo sprawi, że pracownicy będą darzyli firmę większym zaufaniem i nie będą musieli podejmować ryzyka związanego z uszczerbkiem na zdrowiu.  W asortymencie firmy Piasecki znajduję się kilka kategorii odzieży BHP i są to:

  • Odzież robocza

Idealna dla osób pracujących fizycznie, wygodna, z dużą ilością kieszeni oraz szerokim asortymentem części garderoby. W tej zakładce znajdziemy również specjalną odzież specjalistyczną dla spawacza oraz pilarza.

  • Odzież ostrzegawcza

Jest zachowana w jasnych, jaskrawych kolorach, z dużą ilością elementów odblaskowych. Niezbędna w przypadku pracy na placu budowy, podczas robót drogowych lub wszelkich prac prowadzonych z użyciem maszyn ciężkich.

  • Odzież medyczna

Zawiera w sobie fartuchy, obuwie, kombinezony oraz podstawowe bluzy i spodnie. Dedykowana jest dla lekarzy, pielęgniarek, kosmetologów czy pracowników laboratorium. Odzież jest w pełni dostosowana do potrzeb personelu medycznego.

  • Odzież dla gastronomi

Części garderoby wykonane w klasycznym stylu oraz stonowanych kolorach. Idealne dla kelnerów, kucharzy oraz pomocy kuchennej. Czapka kucharska zabezpieczy włosy, a fartuch ochroni ubranie przed zabrudzeniem.

Artykuły BHP Busko – zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników

Akcesoria ochrony osobistej mogą zawierać w sobie wiele elementów. Dlatego na naszej stronie stworzyliśmy podział na ochronę głowy, ochronę słuchu, ochronę dróg oddechowych oraz ochronę wzroku. Najważniejszym elementem w zabezpieczeniu głowy jest hełm, w zależności od rodzaju oraz materiału wykonania może on być przemysłowy lekki lub specjalistyczny np. dla leśnika. Głośne dźwięki mogą trwale uszkodzić słuch, dlatego lepiej jest stosować wkładki przeciwhałasowe lub nauszniki przeciwhałasowe, które ograniczą ilość przenikających dźwięków. Praca na budowie lub w fabryce wiąże się z ciągłym przebywaniem w obszarach zapylonych oraz zadymionych. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować półmaski filtrujące, przeciwpyłowe lub też pełnotwarzowe maski specjalistyczne. Ostatnią, lecz równie ważną kwestią jest ochrona wzroku, która skupia się na okularach lub goglach ochronnych oraz maskach spawalniczych.

Logo firmy na odzieży BHP? Producent odzieży roboczej Piasecki wykona je dla Ciebie

Czy można znakować odzież BHP?

Niektóre firmy chcą wprowadzić jednolitość wśród ubioru pracowników, więc decydują się na nadruki firmowe na odzieży. Jednak czy odzież BHP podlega znakowaniu? Oczywiście, że tak! Znakowaniu mogą ulec: fartuchy, bluzy, koszulki, kurtki czy nawet polary

. Producent odzieży reklamowej Piasecki zadba o wykonanie nadruku odpowiednimi materiałami, z dostosowaniem właściwości materiału do zastosowania odzieży. Sitodruk świetnie sprawdzi się na odblaskowej odzieży lub kurtkach, natomiast fartuchy ozdobione haftem komputerowym zyskają elegancji i powagi.

Chcesz zapewnić swojej firmie znakowaną odzież BHP? Napisz do nas lub zadzwoń

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!