Aktualności

Producent odzieży roboczej i artykułów BHP

Piasecki - producent odzieży roboczej. Poznaj ofertę firmową

Spis treści:

W wielu zawodach wymagane jest zastosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa, żeby ryzyko związane z wykonywaniem powierzonych zadań było ograniczone do minimum – z pomocą przychodzi producent odzieży roboczej – Piasecki BHP. Pracodawcy muszą zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości odzież ochronną i roboczą. Jeśli chcesz mieć do takiej dostęp, sprawdź ofertę firmy Piasecki, producenta odzieży roboczej i BHP, zapewniający wszystko, co potrzebne, żeby pracownik miał najlepszą ochronę podczas wykonywania swoich zadań.

Dlaczego odzież ochronna jest tak ważna?

Dlaczego odzież ochronna i odzież BHP jest tak ważna?

W wielu branżach konieczne jest zapewnienie każdemu pracownikowi dostępu do profesjonalnej odzieży roboczej i BHP. Tak jest podczas pracy budowlanej czy z różnymi środkami chemicznymi. Pracownik musi mieć ochronę, wykonując prace fizyczne, żeby nie uszkodzić ciała. Istnieje wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, mogących zagrozić jego zdrowiu lub życiu, więc koniecznie musi mieć dostęp do najlepszej specjalistycznej odzieży. 

Taką oferuje firma Piasecki (dostępna pod adresem www.piaseckibhp.pl), która dostarcza najwyższej jakości produkty ochronne już od 1994 roku. To producent kompleksowej odzieży roboczej, czyli wszystkiego, co niezbędne podczas pracy w trudnych warunkach (obuwie, rękawice, ochronne, buty itp.). Firma oferuje ponadto odzież reklamową, chemię gospodarczą i inne artykuły BHP. Dowiedzmy się o nich więcej!


Piasecki BHP – producent odzieży roboczej

Firma Piasecki specjalizuje się w kompleksowej produkcji i zaopatrzeniu firm w odzież różnego rodzaju, przede wszystkim ochronną i BHP, ale w ofercie są też artykuły BHP, odzież medyczna, reklamowa, obuwie i rękawice robocze. Piasecki to typowo rodzinna firma z ogromnym, prawie 20-letnim doświadczeniem. Zadania realizuje wykwalifikowana kadra. Każdy pracownik jest bardzo zaangażowany w proces produkcji, przykłada wielką wagę do tego, by zrealizować wszystkie, nawet najbardziej nietypowe, zlecenia. 

Wszystkie produkty tworzymy z najwyższej jakości surowców krajowych oraz importowanych. Do wyboru oferujemy szerokie wzornictwo, tworzone również w oparciu o sugestie klientów. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, co zapewnia realizację wszystkich, także większych, zleceń. Od kilku lat rozszerzamy także działalność o odzież outdoorową. W ofercie są produkty takich marek jak: HI-TEC, Elbrus, Brugi, Martes, Iguana, Bejo.


Akcesoria ochrony osobistej

Dostępna w sklepie odzież robocza to wszystko, czego potrzeba do bezpiecznego i niezakłóconego wykonywania pracy: bluzy, spodnie do pasa, kurtki, spodnie ogrodniczki, spodenki, koszule flanelowe, bezrękawniki. To odzież specjalnie ocieplana, przeciwdeszczowa i antyelektrostatyczna. W ofercie są komplety odzieży dla różnych grup zawodowych – dla spawaczy i pilarzy. Bezpieczeństwo w pracy zapewnia specjalne obuwie: trzewiki, półbuty, sandały i gumowce. 

Dostępne są produkty przeznaczone do ochrony BHP – głowy, słuchu, wzroku i dróg oddechowych. Żeby ochronić ręce, przygotowano rękawice różnego rodzaju – skórzane, powlekane, ocieplane, drelichowe, spawalnicze i jednorazowe. Nie mogło też zabraknąć tego, o czym w ostatnim czasie muszą myśleć wszyscy, a więc produkty ograniczające rozprzestrzenianie się koronawirusa – maseczki, przyłbice, kombinezony czy fartuchy. Poza tym dostępna jest odzież medyczna, ostrzegawcza, dla gastronomii i reklamowa. Osobną kategorią są produkty chemii gospodarczej.


Słów kilka jeszcze o nadrukach producenta odzieży roboczej

Najważniejszym zadaniem odzieży roboczej jest oczywiście ochrona ciała, ale istotne też, aby takie ubrania estetycznie się prezentowały. To niezbędne zwłaszcza w przypadku odzieży reklamowej. Świetnie wykonane nadruki podnoszą ich wartość estetyczną. Do tego celu używa się haftu komputerowego, który uchodzi za najbardziej ekskluzywną i trwałą metodę znakowania. W firmie Piasecki wykonuje się go bezpośrednio na odzieży lub na wykrojach. Używa się też bardzo trwałej technologii sitodruku, który zapewnia doskonałe efekty wizualne, niezależnie, czy napis tworzy się na materiałach poliestrowych, czy z bawełny.

Poszukując profesjonalnej odzieży roboczej i akcesoriów ochrony osobistej, warto dokładnie zaznajomić się z ofertą firmy Piasecki (www.piaseckibhp.pl/kontakt).

Zainteresowany? Sprawdź inne artykuły!

Pozostałe wpisy

Przeczytaj pozostałe wpisy, które opublikowaśmy na stronie. Sprawdź nowości, przeczytaj branżowe newsy, zyskaj wiedzę!